Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z táborového deníku

8. 1. 2012

12. 8. Neděle

Po úmorné cestě vlakem a  pěšky jsme dorazili do tábora. Hledali jsme svá zavazadla, ale vedoucí nám řekli, že ještě nedorazila. Den rychle uběhl a zasedli jsme k prvnímu táborovému ohni. Vyslechli jsme si "Pomazání Davida za krále" a hráli jsme hru "Král zvířat".

13.8. Pondělí

Dnes jsme měli první rozcvičku, první budíček, první snídani, první... zkrátka jsme dělali spoustu věcí, které doma nejde dělat.
Potom jsme měli dopolední zaměstnání (my jsme měli noviny) a měl být i workshop, ale nevyšlo to (časově). Na oběd jsme měli kolínka s rajskou.
Hráli jsme hru s lístečkama a s bublinama (měli jsme ji dofoukat co nejdál). Dnes jsme zjistili, co jsou reflexy.
Utáboráku jsme konečně zpívali "Kluci s holkama" a mně se zdálo, že jsme kluky přeřvaly. Stýská se mi po mamce.

14.8. Úterý

Byl den jako jiný. Zaujala mě první hra ve které jsme stavěli domečky. Workshop opět odpadl. Po výborném obědě nám odpadl odpolední klid a ospobní volno uběhlo velmi rychle. Pak jsme měli bojovku Goliáš. Když jsme ji dokončili strejdovi Klodovi bylo Goliáše líto a tak jsme ho přenesli do tábora. Večer byla bojovka my jsme házeli životy do ešusů.

Já chci domů!

15.8. Středa

Dneska měl rozcvičku kupodivu Dan Volf.

ODPOLEDNE

jsme postavili loďku z plastových lahví a vyhráli jsme plavbu. Kromě toho jsem se odřela.

16.8. Čtvrtek

"Do 15 minut buďte zbaleni na jeden den." Řekl Jirka. Tak začal zdánlivě poklidný den (evakuace). Potom pokračoval den jako jiný, ale odpoledne znova "Do 15 min buďte zbaleni..." Já jsem říkala proč máme takové workshopy (balení, přístřešky...). Spali jsme venku jednu vlhkou noc.

17.8. Pátek

Ráno jsme měli udělat oheň a upéct chleba. Zpočátku mi byla zima neboť jsem ždímala mou jedinou mikinu ale u ohně jsem se zahřála, upekli jsme placky a přišli do tábora. V táboře jsme zjistili, že jsme jedni z nejlepších. Odpoledne jsme prožili se hrou: měli jsme se přiblížit k "Saulovi" a zapamatovat si 10 věcí, které ležely na karimatce.

18.8. Sobota

Dopoledne jsme strávili v naší lesní modlitebně. Posouchali jsme "přednášku" o přátelství a začli jsme dvouhodinovou hru kdy byla dvojice svázaná za ruce, asi takto (obrázek) Odpoledne jsme šli na "procházku" na hrad Vikštejn. Cestou jsme plnili asi 10 otázek a večer jsme hráli na přírodní hudební nástroje. Potkala jsem kromě mamky a taťky také Barču,...

19.8. Neděle

Před obědem jsme měli školení o zdravovědě. Odpoledne jsme hráli hru. Ošetřovali jsme přeřízlou cévu a pád ze skály. Byla opravdu sranda, hráli jsme na záchranku. Přišli jsme k Hance (spadla ze skály) a ošetřili ji. Potom Míša běžela do tábora a volala: "Potřebujeme vrtulník." My jsme zatím mluvili s Hankou. Najednou Radek vyhrkl: "Co to je za armádu?!" neboť přišla asi polovina tábora. Potom jsme Hanku pracně vynesli na nosítka a přenesli ji do tábora (šlo to velice těžko) potom jsme o tom až do večera vykládali neboť se nám to zdálo jako veliký zážitek.

(obrázky)

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18842
Měsíc: 184
Den: 7